Baza wiedzy

Elektrotechnika to obszerny dział związany z ściśle merytoryczną wiedzą, który dla większości stanowi nierozwiązywalną tajemnicę, dlatego w tym miejscu będziemy dzielić się z Wami wszelkimi nowościami, innowacyjnymi rozwiązaniami, ale także niezbędną wiedzą, którą w ciągu swojego 25-letniego doświadczenia zdobyliśmy i wciąż ją poszerzamy.

Mamy nadzieję, że nasze artykuły rozwieją wszelkie wątpliwości oraz zachęcą do skorzystania z naszych profesjonalnych usług elektrotechnicznych.

0
zrealizowanych inwestycji
0 km
wykonanych przewiertów
0 lat
doświadczenia w branży
maszyna-do-prewiertow

Maszyny do przewiertów sterowanych

Poznaj nasz wysokiej klasy sprzęt, którym wykonujemy przewierty sterowane HDD
Więcej
oswietlenie-uliczne

Oświetlenie uliczne

Widok rozświetlonych nocnych miast może zapierać dech w piersiach. Profesjonalne oświetlenie uliczne zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom ruchu.
Więcej
IMG-20210313-WA0003

Zastosowanie przewiertów HDD

Ta nowoczesna metoda idealnie sprawdza się na dłuższych dystansach, ponieważ jest mniej inwazyjna niż standardowe wykopy, dzięki czemu inwestycja może zostać zakończona w krótszym czasie i przy minimalnym wkładzie finansowym.
Więcej
IMG-20210304-WA0024

Przewierty HDD czy tradycyjne wykopy?

Zastanawiasz się nad zastosowaniem HDD podczas realizacji budowy -w artykule wskazujemy najważniejsze zalety tej metody
Więcej
darling-3042396_1920

Budowa stacji transformatorowej

Stacja transformatorowa jest jednym z niezbędnych elementów przesyłania energii elektrycznej od producenta do końcowego odbiorcy.
Więcej
siec

Budowa sieci elektroenergetycznych

Współcześnie nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez energii elektrycznej, coraz więcej urządzeń i produktów zasilana jest prądem. Odchodzenie od paliw kopalnianych czy troska o środowisko naturalne wskazują, że energia elektryczna staje się liderem w gospodarce.
Więcej
rodzaje-sieci-elektrycznych

Rodzaje sieci elektrycznych

Przedstawiamy zalety sieci napowietrznych i podziemnych. Każdy z rodzajów ma swoje wady i zalety - sprawdź jakie?
Więcej
Usługi elektroenergetyczne
506 131 937
Przewierty sterowane
506 131 854

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.