ELEKTROLEX

Sprawdzeni fachowcy, elektrycy

Witam na naszej stronie internetowej, jesteśmy firmą należącą do grupy specjalistycznych firm wykonujących różnego typu usługi elektroenergetyczne, elektryczne i budowlane.

Firma "ELEKTROLEX" w swojej 20-letniej obecności na rynku wykonała szereg usług dla dużych i małych kontrahentów.

Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne gwarantujące wysoką jakość świadczonych usług. Stosujemy nowoczesne rozwiązania techniczne, zapewniające niezawodność wykonywanych usług.

Nasz zespół składa się z specjalistów posiadających kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z systemami elektroenergetycznymi i instalacjami elektrycznymi. Pracownicy firmy  posiadają wymagane świadectwa kwalifikacyjne „E” i „D”, w zakresie obsługi, montażu, remontów i prac kontrolno-pomiarowych do 20 kV wydane przez SEP.

Ponad 20 letnie doświadczenie

Działamy na terenie całej południowej Polski w szczególności na obszarze Aglomeracji Katowickiej, miasta: Racibórz, Katowice, Wodzisław Ślaski, Gliwice, Zabrze, Chorzów, Bytom.

Usługi elektroenergetyczne, elektryczne i przewierty sterowane to nie wszystko, wykonujemy także:

  • budowa i modernizacja instalacji elektrycznych,
  • budowa i remonty sieci nN i SN,
  • prace pod napięciem (PPN na sieciach Tauron Dystrybucja),
  • pomiary urządzeń infrastruktury elektroenergetycznej i instalacji elektrycznych,
  • instalacje fotowoltaiczne,
  • usługi projektowe.

Profesjonalny park maszynowy

Zapraszamy do kontaktu oraz do dalszego zapoznania się z naszą pełną ofertą świadczonych usług.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.