maszyna-do-prewiertow maszyna-do-prewiertow

Maszyny do przewiertów sterowanych

Przewierty sterowane to innowacyjna metoda, która pozwala na montaż różnorodnych rur i sieci bez konieczności wykonywania wykopu. Sposób ten szerzej znany pod nazwą horyzontalnych przewiertów sterowanych (z ang. Horizontal Directional Drilling, w skrócie HDD) to technologia bezwykopowa, która pozwala na instalowanie rurociągów oraz rur osłonowych w miejscach, gdzie przekop jest niemożliwy lub wiąże się z pewnymi niedogodnościami.

0
zrealizowanych inwestycji
0 km
wykonanych przewiertów
0 lat
doświadczenia w branży

Maszyny HDD

TRACTO TECHNIK 25N

  • średnica rury: min - 20 , max - Ø 900
  • długość przewiertu : min - 30 mb, max – 1000 mb

Maszyna HDD

JT 3020 ALL TERRAIN:

  • średnica rury: min - 20 , max - Ø 500
  • długość przewiertu : min - 15 mb, max – 300 mb

Elektrolex - sprzęt i kadra

Nasza firma już od wielu lat profesjonalnie zajmuje się przewiertami sterowanymi. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt oraz doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, a także niezbędną wiedzę i umiejętności, dzięki czemu możemy zagwarantować realizację i bezpieczeństwo nawet najtrudniejszego przewiertu.

Wiemy, że jest to metoda innowacyjna, ale także wymagająca zastosowania najlepszych materiałów. Rury instalowane przy użyciu przewiertu sterowanego muszą odznaczać się niezwykłą odpornością na powolny wzrost pęknięć.

Usługi elektroenergetyczne
506 131 937
Przewierty sterowane
506 131 854

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.