IMG-20210218-WA0021 IMG-20210218-WA0021

Firma Elektrolex

Firma Elektrolex z Raciborza prężnie działa już od 1996 roku. Początkowo w sferze naszych usług znajdowały się wewnętrzne instalacje elektryczne, jednak już od ponad 20 lat poszerzyliśmy swoją ofertę i działamy jako firma elektroenergetyczna na Śląsku w szerokim zakresie. Od 2020 roku funkcjonujemy pod nazwą Elektrolex spółka z o. o.

0
zrealizowanych inwestycji
0 km
wykonanych przewiertów
0 lat
doświadczenia w branży

Zakres działalności

Nasza działalność obejmuje południowy obszar Polski. Jako firma elektroenergetyczna realizujemy zadania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucji publicznych – miast, gmin i powiatów. Realizowaliśmy zadania jako generalny wykonawca dla Strabag, NDI Sopot czy Eurovia (inwestycje drogowo-kolejowe), a także przedsiębiorstw energetycznych, np. Tauron Dystrybucja, Tauron Nowe Technologie i komunalnych, np. PWIK Rybnik i PWIK Gliwice oraz wielu innych.

Elektrolex

Naszym największym atutem jest kompleksowość usług – od koncepcji, poprzez projekt i wykonanie robót, aż do pozytywnego odbioru końcowego.

Co wyróżnia nas na rynku?

Przede wszystkim doświadczona i wykwalifikowana kadra, którą stanowi zespół specjalistów: elektryków, operatorów maszyn budowlanych, a także inżynierów. Lata zdobywania doświadczeń i nieustanne pogłębianie wiedzy i umiejętności pozwoliło nam także na stworzenie innowacyjnego i nowoczesnego parku maszynowego, który stale rozbudowujemy.


  • TerminowośćTerminowość Priorytetem jest dla nas terminowa realizacja zleceń, słuchanie i otwartość na potrzeby naszych klientów.

  • KompetencjeKompetencje Pracownicy posiadają wymagane świadectwa kwalifikacyjne SEP, upoważnienie do prac na sieciach Tauron Dystrybucja, prac pod napięciem oraz uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych.

  • DoświadczenieDoświadczenie Nasze kompetencje są rezultatem 20 lat doświadczeń zdobytych na rynku w wyniku realizacji ponad 400  projektów.

  • Wysoka jakość usługWysoka jakość Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, jak również niezbędne zaplecze techniczne gwarantujące wysoką jakość świadczonych usług.

  • InnowacyjnośćInnowacyjność Firma stosuje nowoczesne rozwiązania techniczne, zapewniające niezawodność wykonywanych usług.

  • NiezawodnośćNiezawodność Charakteryzuje nas indywidualne podejście do zleconego zadania. Na nasze realizacje zawsze udzielamy gwarancji.
Usługi elektroenergetyczne
506 131 937
Przewierty sterowane
506 131 854

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.