Polityka prywatności

0
zrealizowanych inwestycji
0 km
wykonanych przewiertów
0 lat
doświadczenia w branży

Obowiązek informacyjny

Polityka Prywatności w firmie ELEKTROLEX

 1. Wszystkie dane przesyłane firmie ELEKTROLEX, są chronione zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych i nie ulegają przetwarzaniu w jakichkolwiek innych celach niż realizacja zleceń. Zleceniobiorca podaje dane osobowe dobrowolnie oraz ma pełne prawo wglądu, poprawienia lub żądania zaprzestania (skasowania) przetwarzania swoich danych przechowywanych w bazie Elektrolex zgodnie z Ustawą „o świadczeniu usług drogą elektroniczną” z dnia 18 lipca 2002 roku (Dz. U. z 2002r, Nr 144, poz. 1204). Zlecenie prac oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przez ELEKTROLEX [szczegółowe dane administratora znajdują się w § 1 Regulaminu] celem jego realizacji. Po realizacji zlecenia dane mogą zostać usunięte na wyraźną, pisemną dyspozycję klienta wysłaną na adres e-mailowy: biuro@elektrolex.pl lub na adres firmy. W przypadku, gdy zleceniodawca nie zadysponuje usunięcia danych, będą one przechowywane z zachowaniem wszelkich wymaganych norm poufności do czasu realizacji kolejnego zlecenia lub dyspozycji usunięcia z naszej bazy.

 2. W związku z wejściem w życie dnia 25 maja 2018 rozporządzenia o ochronie danych osobowych zgodnych z - Ogólnym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) zapewniamy, że dane osobowe naszych kontrahentów są przetwarzane wyłącznie do celów związanych z realizacją usług oraz dokonywania płatności, obsługi reklamacji, obsługi zgłoszeń drogą elektroniczną oraz tradycyjną.

 3. Informujemy, że Administratorem naszych danych osobowych kontrahentów jest firma ELEKTROLEX z siedzibą w Raciborzu 47-400 przy ul. Londzina 15. Dane osobowe są przetwarzane w związku z realizacją usług realizowanych w ramach działalności firmy ELEKTROLEX.


 4. 4.1 Przedstawicielem Administratora jest Rajmund Leks – Prezes Zarządu ELEKTROLEX, adres e-mail: biuro@elektrolex.pl

  4.2 Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usług, dokonywania płatności, obsługi reklamacji, obsługi zgłoszeń drogą elektroniczną oraz tradycyjną

  4.3 Dane osobowe będą przechowywane do czasu obowiązywania wiążącej umowy wykonania usługi oraz przez okres wymagany przepisami prawa podatkowego.

  4.4 Po zakończeniu przetwarzania danych osobowych w pierwotnym celu, dane będą przetwarzane tylko w celu ewentualnego dochodzenia wzajemnych roszczeń.

  4.5 Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów opisanych w pkt 3.

  4.6 Dane osobowe w firmie ELEKTROLEX przetwarzane są w sposób bezpieczny i nie będą przekazywane żadnym innym podmiotom.

  4.7 Jako administrator danych osobowych, zapewniamy prawo dostępu do danych, umożliwiamy ich sprostowanie, usunięcia ich na żądanie lub ograniczenia ich przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą może także skorzystać z uprawa do złożenia wobec Administratora sprzeciwu w związku z przetwarzaniem danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych osobowych.

  4.8 W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, każdemu kogo danymi osobowymi administrujemy przysługuje prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  4.9 Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

 5. Powyższa polityka prywatności dotyczy zarówno firmy Elektrolex S.C. Rajmund Leks Edyta Leks jak i firmy Elektrolex Sp. z o.o.

Usługi elektroenergetyczne
506 131 937
Przewierty sterowane
506 131 854

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.