projektowanie-elektroenergetyczne projektowanie-elektroenergetyczne
Elektroenergetyka inżynieria

Projektowanie i nadzór inżynieryjny

Swoją branżę traktujemy profesjonalnie, dlatego też oferujemy kompleksowe usługi związane z opracowaniem projektowym w zakresie infrastruktury elektroenergetycznej. Zanim przystąpimy do robót budowlanych opracowujemy koncepcję, projekt budowlany i wykonawczy oraz kosztorys inwestorski.

Nasze projekty elektroenergetyczne spełniają wszystkie wymagania obowiązujących przepisów oraz są zgodne z normami.

0
zrealizowanych inwestycji
0 km
wykonanych przewiertów
0 lat
doświadczenia w branży

Ponadto świadczymy usługi z zakresu nadzoru nad realizacją zadań związanych z budową, modernizacją oraz remontami elementów infrastruktury elektroenergetycznej. Wykonujemy profesjonalne weryfikacje projektów, a także kontrole jakości prac i stosowanych materiałów. Elektrolex Racibórz to także firma zajmująca się wszelkiego rodzaju pomiarami, testami i stałym monitoringiem przebiegu robót, aby inwestor miał gwarancję wykonania usług na najwyższym poziomie. 

Wykwalifikowana kadra inżynierów

Nasi pracownicy to nie tylko specjaliści elektrycy, ale także wykwalifikowana kadra inżynierska, która dzięki obszernej wiedzy i ogromnemu doświadczaniu podejmuje się różnorodnych zadań.

Projekty elektroenergetyczne Śląsk

Nasze usługi inżynieryjne obejmują szeroki zakres działań:

inteligentnych sieci oświetlenia ulicznego

oświetlenia boisk treningowych i stadionów

sieci kablowych wysokiego, średniego i niskiego napięcia

sieci napowietrznych niskiego i średniego napięcia

stacji transformatorowych SN/nN

węzłów sieciowych z automatyką i telemechaniką

stacji rozdzielczych SN/SN

złączy kablowych SN i nN

instalacji fotowoltaicznych

instalacji odgromowych budynków średnich i wysokich

instalacji wyrównawczych

kanalizacji kablowej

kanalizacji pierwotnej i wtórnej

doposażanie pól SN wraz z obwodami pierwotnymi i wtórnymi w GPZ-ach

Nowoczesne projekty elektroenergetyczne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz wymogom współczesnego świata, oferujemy także różnorodne usługi inżynieryjne z zakresu instalacji fotowoltaicznych, dzięki którym możliwe jest produkowanie prądu na własny użytek z wykorzystaniem energii słonecznej, czy instalacji odgromowych budynków średnich i wysokich, dzięki którym znacząco podnosimy bezpieczeństwo infrastruktury oraz jej użytkowników.

Analizy i nadzory

Na życzenie klienta przeprowadzamy analizę zapotrzebowania na energię elektryczną, a nasze usługi inżynieryjne pozwalają dobrać odpowiednie rozwiązania techniczne, uwzględniające czynniki ekonomiczne i jakościowe.

Usługi elektroenergetyczne
506 131 937
Przewierty sterowane
506 131 854

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.