usługi elektrotechniczne, elektryczne usługi elektrotechniczne, elektryczne
usługi elektryczne, elektroenergetyczne

Usługi elektryczne elektroenergetyczne

Usługi elektroenergetyczne to główny sektor działalności naszej firmy. Realizujemy inwestycje zarówno w zakresie budowy, ale także remontów i modernizacji infrastruktury elektroenergetycznej.

0
zrealizowanych inwestycji
0 km
wykonanych przewiertów
0 lat
doświadczenia w branży

Nasze wieloletnie doświadczenie, wysoko wyspecjalizowana kadra z ogromem wiedzy i umiejętności oraz nowoczesny park maszynowy to nasz wyróżnik wśród innych firm elektrycznych.

Wizytówką naszej działalności są wcześniejsze realizacje na terenie Śląska i Opolszczyzny dla wymagających i prestiżowych klientów, m.in. dla Tauron Dystrybucja S.A.

Inteligentnych sieci oświetlenia ulicznego

Nasze usługi elektryczne świadczymy w obszarze oświetlenia ulicznego, przy tym podnosząc komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego i pieszego. Wykonujemy swoje usługi zarówno na drogach prywatnych, jak i gminnych, powiatowych czy wojewódzkich

Oświetlenia uliczne i iluminacje

Nasze usługi elektryczne świadczymy w obszarze oświetlenia ulicznego, przy tym podnosząc komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego i pieszego. Wykonujemy swoje usługi zarówno na drogach prywatnych, jak i gminnych, powiatowych czy wojewódzkich. Ponadto zajmujemy się wykonywaniem iluminacji budynków, budowli i obiektów małej architektury.

Oświetlenia boisk treningowych i stadionów

Nasze usługi elektryczne świadczymy także na obiektach sportowych, podnosząc ich jakość oraz dbając o bezpieczeństwo użytkowników. Eletrolex oferuje kompleksowe usługi związane z oświetleniem boisk treningowych, a także dużych obiektów sportowych.  

Budowa i modernizacja sieci kablowych wysokiego, średniego i niskiego napięcia

Nasza firma oferuje całościowe usługi związane z budową i modernizacją sieci kablowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanym pracownikom możemy zająć się zarówno siecią niskiego, średniego oraz wysokiego napięcia.

Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne do wykonywania sieci elektroenergetycznych komercyjnych, przemysłowych i wewnątrz zakładowych. Jakość naszych usług oparta jest na doświadczeniu naszej załogi jak i wykorzystywaniu osprzętu uznanych marek, np. ZPUE, ABB, ENSTO, UESA, STRUNOBET. Mamy doświadczenie w pracy na sieciach do 110 kV. 

Budowa i modernizacja sieci napowietrznych niskiego i średniego napięcia

Elektrolex również w tym obszarze oferuje swoje usługi związane zarówno z projektowaniem, planowaniem, jak i budową napowietrznych sieci niskiego i średniego napięcia, a wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w zakresie usług elektrycznych oferujemy również modernizację istniejących sieci napowietrznych. Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne do wykonywania sieci elektroenergetycznych komercyjnych, przemysłowych i wewnątrz zakładowych.

Jakość naszych usług oparta jest na doświadczeniu naszej załogi jak i wykorzystywaniu osprzętu uznanych marek, np. ZPUE, ABB, ENSTO, UESA, STRUNOBET. Mamy doświadczenie w pracy na sieciach do 20 kV. 

Budowa i modernizacja stacji transformatorowych SN/Nn

Wśród naszych kompleksowych usług elektrotechnicznych znajdziemy również budowę i modernizację stacji wnętrzowych i napowietrznych, a także transformatorowych czy tych niekonwencjonalnych (np. podziemnych).

Budowa i modernizacja węzłów sieciowych z automatyką i telemechaniką

Nowoczesne technologie i automatyka nie są dla nas niczym nowym, dlatego też oferujemy budowę oraz modernizację wszelkiego rodzaju automatyki służącej do sterowania łącznikami i sygnalizacji stanów sieci. 

Budowa i modernizacja stacji rozdzielczych SN/Nn

Wykonujemy stacje rozdzielcze SN oraz Nn różnego przeznaczenia słupowe, a także budynkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnemu zapleczu przemysłowemu oferujemy zarówno stacje miejskie i wiejskie, jak i przemysłowe. W swojej ofercie posiadamy również stacje specjalnego przeznaczenia.

Budowa i modernizacja złączy kablowych SN i Nn

Instalujemy złącza kablowe SN i Nn w energetyce domowej oraz przemysłowej. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz wykwalifikowanej kadrze nasi klienci mają gwarancję bezpieczeństwa, a także niezawodności działania. Proponujemy rozwiązania standardowe, jak i te dopasowane do indywidualnych wymagań klienta.

Budowa instalacji fotowoltaicznych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, a także w trosce o środowisko zajmujemy się również budową instalacji fotowoltaicznych naziemnych i dachowych.

Współpracujemy z wiodącymi producentami sprzętu i urządzeń o światowej klasie i najwyższej jakości.

Budowa i modernizacja instalacji odgromowych budynków średnich i wysokich

Instalacje odgromowe, popularnie zwane piorunochronami, to podstawowe zabezpieczenie budynków przed wyładowaniami atmosferycznymi. Na naszym obszarze coraz częściej pojawiają się potężne burze i nawałnice. Wyładowanie atmosferyczne o wielkiej mocy może doprowadzić nawet do spalenia instalacji elektrycznej oraz sprzętów AGD lub RTV. Dzięki zastosowaniu instalacji odgromowej możemy zabezpieczyć budynek przed nieprzyjemnymi skutkami burz.

Budowa i modernizacja kanalizacji kablowej

Zgodnie z przepisami wszelkie okablowania powinny znajdować się w odpowiedniej kanalizacji, czyli specjalnie do tego przygotowanej sieci rur wewnętrznych i zewnętrznych. Nasze usługi elektrotechniczne obejmują kompleksową budowę oraz modernizację pełnej infrastruktury kablowej, włącznie z wykonaniem kanalizacji.

Usługi elektroenergetyczne
506 131 937
Przewierty sterowane
506 131 854

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.