IMG-20210304-WA0024 IMG-20210304-WA0024

Przewierty HDD czy tradycyjne wykopy?

  • Podstawową zaletą tej metody jest jej uniwersalność – może z powodzeniem być zastosowana tam, gdzie niemożliwy jest wykop tradycyjny.
  • Dodatkowo sposób ten jest o wiele szybszy, co znacząco może wpływać na czas wykonywania inwestycji. Ponieważ horyzontalne przewierty sterowane nie angażują wielu maszyn oraz zespołu pracowników, optymalizujemy w ten sposób także koszty inwestycji.
0
zrealizowanych inwestycji
0 km
wykonanych przewiertów
0 lat
doświadczenia w branży

Dlaczego warto stosować przewierty sterowane HDD?

Ta innowacyjna technologia to nie tylko szereg zalet dla samych inwestorów, ale także dla postronnych osób, ponieważ wykorzystanie przewiertu HDD minimalizuje zakłócenia w ruchu ulicznym, a także gwarantuje nienaruszalność terenu.

Ponadto metoda ta jest bardziej przyjazna dla środowiska naturalnego, ponieważ nie narusza go w tak ogromnym stopniu jak wykopy prowadzone metodami standardowymi.

Usługi elektroenergetyczne
506 131 937
Przewierty sterowane
506 131 854

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.